Kas ta „proto vėtra”?

Daugeliui žinoma latvių grupė BrainStorm turi ir latvišką pavadinimą – Prāta Vētra. Kadangi minčių lietus lietuviškai skamba ne taip tvirtai, sodriai ir rimtai, o angliškas žodis BrainStorm, regis, irgi per švelnus, o gal ir perdėm nuvalkiotas, šis blogas vadinasi Proto Vētra – pusiau latviškai, kad nebūtų visiškai pamiršta paties žodžių junginio kilmė.

Šio blogo esmė – jaunų žmonių proto vėtros arba minčių lietūs arba brainstorms, tai yra staigūs, spontaniškai kylantys apmąstymai apie įvairius dalykus – visuomeninius reiškinius, kasdienybės smulkmenas, jausenas kai kurių idėjų atžvilgiu.

Blogo rašytojai: savininkė Saulė Kubiliūtė (skubidubi13), Vitalijus Dobrovolskis (blevizgator), Mindaugas Šukys (mediasploit), Rūta Prakapaitė (monocytogenes), Julius Sidorenka (egzodass) bei Gediminas Glemža (G.). Tačiau jei tik jauti poreikį išsisakyti ir jauti, kad blogo rašytojų mąstysena, rašymo stilius, vertybės tau kažkuom artimi ir tu norėtum parašinėti bloge – raštelk blogo savininkei asmeniškai.

Nesidrovėk rašyti, jei ir nesi užkietėjęs lietuvių kalbos rašinių ekspertas – čia svarbiausia tavo individualus stilius ir apmąstymai. Rašybos klaidos irgi nerūpi – nobody’s perfect.

Galų gale, kuo daugiau jaunų žmonių dalinsis savo proto vėtromis, tuo bus smagiau ir naudingiau jaunajai visuomenės daliai.

Malonaus ir vertingo skaitymo!

Saulė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s